Cool Shape

Cool Shape

Cool Shape , bilinen etkili soğuk lipoliz cihazıdır. Bölgesel incelme sorunu yaşıyorsanız bu çözüm size iyi gelecek. Spor diyet ve benzeri çabalarınıza rağmen bölgesel olarak incelmek istediğiniz bölgelerde verim alamıyorsanız en etkili bölgesel incelme yöntemi olan soğuk lipoliz teknolojisini denemenizi öneririz. Soğuk lipoliz teknolojisi şikâyet olan bölgeye uygulanarak o bölgede bulunan yağ hücrelerinin dondurularak vücuttan doğal yöntemlerle atılmasını sağlayan sistemdir.

Cool shape Nedir?

Cool shape, yeni teknolojiler ile keşfedilmiş en iyi soğuk lipoliz yöntemleri arasında en başlarda olan yeri ile tüm kullanıcılarının uygulama sonrasında son derece memnun kaldıkları bir ileri teknoloji bölgesel zayıflama cihazıdır. Uygulandığı tüm bölgelerde sahip olduğu teknoloji sayesinde istenmeyen bölgede bulunan yağ hücrelerini uygulandığı seans süresi içerisinde dondurmak sureti ile vücuttan doğal yollarla atılmasını sağlayan ileri teknoloji soğuk lipoliz cihazıdır.

Cool shape, bölgesel incelme sorunu olan gerek erkek, gerekse bayanlarda en çok tercih edilen soğuk lipliz yöntemlerinin başında gelmektedir. Özel başlıkları sayesinde uygulama yapılacak bölgede 1 saatlik seans uygulaması ile 1,5 hafta sonrasında uygulama yapılan bölgede bulunan yağların vücuttan doğal yöntemler ile atılmasını sağlar. Yoğun iş temposu sebebi ile spor yapmaya vakit bulamayan kişiler tarafından tercih edilen bu teknoloji 1 saatlik öğle yemeği arasında bile uygulanabilir kolaylığı ile istediğiniz vücut ölçülerine kavuşmanızı sağlar.

Cool shape Nasıl Yapılır?

Cool shape, hedeflenen bölgeye uygulanmadan önce, göbek ve bel bölgesi gibi jel ile kaplı özel pad ler yerleştirilir. Akabinde özel başlıklar incelme hedeflenen bölgeye padlar üzerine yerleştirilir. Bu işlem sonrasında vakumlama yöntemi ile fazlalıkların olduğu bölgeler vakumlama sistemi ile emilir. Bu işlem esnasında fazlalıkların olduğu ve emilen bölüm -10 dereceye kadar seans süresi boyunca soğutulur. Bu işlem esnasında uygulama yapılan kişi soğuğu hissetmez. Uygulama süresi boyunca hedeflenen yağlı doku veya bölge dışında kalan dokular işlemden kesinlikle etkilenmez.

Coolshape, soğuk lipoliz uygulaması genel olarak bel çevresi ve göbek şikâyetlerinde 1 saatlik seans uygulaması sonrasında 1,5 hafta sonrasında yağın vücuttan doğal yollar ile atılımı başladığında ve tüm atılım bittiğinde ki bu süreç 4 ay boyunca devam etmektedir. 1-2 beden incelme sağlamaktadır.

Coolshape, bölgesel olarak incelmek istediğiniz bel çevresi, göbek, sütyen alt bandı, bacak, basen gibi birçok noktada sahip olduğu soğuk lipoliz teknolojisi sayesinde istediğiniz vücut hat ve ölçülerinize kavuşmanızı sağlayarak, daha öz güvenli ve mutlu bir hayat yaşamanızı sağlar.