Radyo Frekans Zayıflama

Radyo Frekans Yontemi ile zayıflama tedavisi

Radyo Frekans Zayıflama Bu tedavi yontemiyle kisa surede incelir, ve istediginiz forma kavusursunuz, yapmaniz gereken, tedavi oncesi bol su icmek ve sadece yediklerinize dikkat etmek, gerisini Radyo Frekans cihzazi sizin icin sadece 3 aylik bir surede yapiyor, 6 ila 10 seans arasi kesin sonuc alinan Radyo Frekans tedavi yontemi ile bir cok kisi bugune kadar kisa surede istedigi formu uygun ffiyatlara yakaladi. Sizlere tavsiyem bu tedavi yontemidir. Yakında bu tedavinin ultrasound teknolojili versiyonu olan Vshape adlı cihaz gündeme gelecektir bu cihaz inanılmaz sonuçlara gebe olacaktır araştırma aşamasında bile inanılmaz sonuçlar vermiştir. Sağlıklı ve iç organlara zarar vermeden Vshape adlı cihaz bir kaç yıl içinde çıkacaktır diye düşünüyoruz. Vshape adlı yeni teknoloji yüz germe ve yüz gençleştirme de 1 seansda bile inanılmaz sonuçlar verecektir.

Nedir RadyoFrekans Tedavisi ?
• Yağ dokusu ve Cilt Dokusunu “aynı anda tedavi” eden tek sistem.(Tek tedavi yöntemi)
• Ayrı ayrı hem Unipolar hem de Bipolar Radyofrekans teknolojisini taşıyan Accent, hedeflenen dokunun (bölgenin) kontrollü bir şekilde “yavaşça” ısıtılmasını sağlamaktadır. Böylece derin dermal ısınma sağlarken cildin yüzeyini korumaktadır.

• Tedavi sırasında ‘’İnfrared Termal Derece’’ yardımı ile cilt ısısı ölçümü kontrollü olarak yapılır.

• Bu sayede hem derin hem de yüzeysel cellulit bölgelerini tedavi edebilmektedir.

• Temel Mekanizma : Radyofrekans su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmakta. Çünkü Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir. Bu teknoloji ile su düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşılabilmektedir. Yani yağ dokusunu eritebilmektedir.

Selülitteki Hedef Bölgeler : 
1) Kalçalar
2) Bacaklar
3) Karın
4) Bel Bölgesi
5) Kollar

Büyük (Geniş) bölgeleri kısa sürede tedavi edebilme imkanı!

• Bipolar Başlıkla 6 mm.’ye kadar etki edebilmekte ve kollajen dokusunun cildin gerginliğini arttırmak için aktive edilmesini sağlamaktadır.

• Radyo Frekans Zayıflama   acı vermekte midir?
Bu sistemin uygulanması sırasında kontrollü bir şekilde cildin ısıtılmasının yanı sıra cihazın uygulama başlığının taşıdığı cooling (soğutma) sistemi uygulamayı acısız tamamlanmasını sağlamaktadır.

• Radyo Frekans Zayıflama Tedavi için kaç seans gerekmektedir? 
Yüz ve vücut bölgelerinde uygulanan seans sayıları 6 ile 8 arasında değişmektedir. Ancak 2.seansın sonunda tedaviye olumlu cevaplar gözle görünebilmektedir. Bazı kişilerde, özellikle de sarkık bir cilde sahip olan kişiler ve ileri yaşlarda seanslar uzayabilir. (12-14 eans)

• Tedavi aralıkları nedir? 
Standart olarak 15 günde bir uygulama yapılmaktadır. Ancak kişinin ve bölgenin durumuna bağlı olarak haftada bir, üç haftada bir yapılabilir. Bazen birer hafta arayla ve sıralı olarak bi-polar ve uni-polar tedaviler kombine edilebilir.

• Tedavide cilt renginin koyu olması bir sakınca mıdır? 
Radyofrekans teknolojisini içeren Accent, renk körü bir sistemdir. Yani hiçbir cilt tipi için sakınca teşkil etmemektedir. Bu nedenle yazın bronzlaşmayı getiren koşullarda bile tedaviye devam edilebilmektedir.

• Tedaviden nasıl sonuçlar beklemeliyiz? 
Doğal olarak uygulama sonraki etkiler, her türlü tedavide olduğu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Tedaviden hemen sonraki süreçte deride hafif bir kızarma ve gerginleşme gözlenmektedir. Bu etki ise çok hızlı bir şekilde yok olmaktadır ve günlük faaliyetlere çok rahat bir şekilde devam edilebilmektedir.

• RF ile tedavi, selülit tedavisi ve Cilt gerginleştirme (Gençleştirme) yöntemlerinin en hızlı,kolay ve etkin olanıdır. Özellikle uni-polar tedavi şu anda dünyada ‘’en derin mesafeye’’ ulaşılabilen bir teknolojiye sahiptir. Derin yağ dokularını etkileyebilmek özellikle selülit için önemlidir.

• Bi-polar tedavide ise önemli olan kişiyi rahatsız etmeden ve tedavi bölgesini mümkün olduğunca homojen ısıtabilmektir.

• Bu yöntem ile cilt gençleştirme alanında cildin yaşlanmaya karşı korunması da sağlanarak gevşek cilt yapısı toparlanmaktadır.

• Tedavi öncesinde ve sonrasında masaj yapılması, bol su içilmesi, spor ve diyet yapılması gibi yöntem ve davranışlar da tedavinin başarısını ve daha uzun süreli etki yapmasını desteklerler.