GentleMAX PRO

GentleMAX PRO

Candela, GentleMAX PRO ile iki altın standartı bir araya getirdi…

40 yıllık know-how ile dermatoloji ve estetik alanında dünya otoriteleri tarafından onaylanmış en ileri teknolojileri geliştiren Candela, yeni bir ilki daha kullanımınıza sunmuştur. GentleMax PRO, Alexandrite dalga boyu ve Nd:YAG dalga boyu’ nun tek bir ünitede birleştirildiği bir Lazer sistemidir. En kalıcı epilasyon uygulamaları ve vasküler lezyon tedavilerini sağlayan sistem olarak kabul görmüştür.

Uygulama Alanı

  • Lazer Epilasyon: Tüm cilt tiplerinde istenmeyen tüylerde%90′ a varan başarı
  • Pigment Lezyonlar: Güneş lekesi, çiller, cafe-au-lait, melazma, seboroik keratozlar
  • Vasküler Lezyonlar: Hemanjioma, telanjiyektazi
  • Non-Ablatif Cilt Gençleştirme: Kırışıklık giderme

Candela KaIitesiyle Uygulamalarınızı Daha da İleriye Taşıyın

Candela, GentleMax PRO kombine epilasyon lazer sistemi ile iki altın standartı bir araya getirmiştir.
GentleMax PRO geniş spot büyüklüklerinde daha yüksek enerjileri daha kısa atım sürelerinde gönderir. Bu sayede, cilt dokusunun daha derin kademelerine kadar enerji iletimi sağlanır ve tedavi verimliliği arttırılmış olur.

GentleMax PRO diğer sistemlerden daha hızlıdır, maliyet avantajı yüksektir ve kullanımı kolaydır. Dynamic Cooling Device soğutma sistemi sayesinde en yüksek enerji seviyelerinde bile tüm cilt tiplerinde konforlu, etkin ve güvenli epilasyon uygulamaları ve vasküler uygulamalar yapabilirsiniz. İleri teknolojisi ve artırılmış kapasitesiyle GentleMax PRO non-invasif tedavilerinizde seçebileceğiniz en doğru Lazer sistemidir.

GentleMax PRO ile 755 nm Alexandrite lazer sistemi ile epilasyon ve pigmente lezyon uygulamaları yaparken vasküler ve diğer lezyon uygulamalarında ise 1064nm Nd:YAG lazer sistemini kullanabilir ve tüm cilt tiplerine yönelik yaz aylarında da uygulamalar yapabilirsiniz.

Diğer hiçbir kombine epilasyon lazer sistemi, GentleMax PRO gibi ileri lazer teknik özellikleri, tedavi teknikleri açısından özgürlüğü ve sisteme entegre çalışan kapsamlı epidermal koruma sağlayamamaktadır.

GentleMax PRO yüksek homojenlikte enerji dağıtımı sağlayan ergonomik iletim sistemleri; Kriyojen Gaz Soğutma veya Hava Soğutma Sistemlerine uyumludur. Değiştirilebilen ayarları ile kesintisiz ve sürekli olarak olarak soğutarak, tedavilerinize uygun şekilde epidermisin korunmasını sağlar.

Hafif, Hızlı, Etkin, Sessiz

GentleMAX PRO 18 mm spot büyüklüğü ile en geniş alanda, Alexandrite lazer ile 2 Hz hızında Nd:Yag Lazer ile 10 Hz hızında; ağrısız, acısız ve çok etkin uygulamalar yapılabilir. Candela lazer teknolojilerinin en iyi epilasyon sonuçlarını sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Daha Güçlü

600 J/cm2 ‘ ye çıkabilen fluans aralığı ile daha etkin epilasyon, pigmente ve vasküler tedaviler yapabilmenizi sağlar.

Değişen Atım Süreleri

3-300 ms atım süresinde çok hızlı ve etkin epilasyon ve çok daha geniş alanlarda epidermal pigmente tedaviler yapabilmenizi sağlar