Powershape

Powershape selülit ve vücut şekillendirme sistemi

Powershape 3 etkinin bir arada sunulduğu bir sistemdir.Kızılötesi ışınlarla bölgesel incelme, selülit dokusunda düzelme ve bölgesel zayıflama sağlar, Radyofrekans ile vücut sıkılaştırma, cilt kalitesini ve esnekliğini arttırmayı sağlar. Metabolizmayı hızlandırır ve cilt gençleştirir. Vakum etkisi sayesinde de dolaşım düzenleyici, ödem atıcı ve selülit giderici etkisi bulunmaktadır.

Tek başına bile önemli sonuçlar alınan bu uygulamaların 3’ü biraya getirilerek Powershape sistemi oluşturulmuştur.

Powershape Radyofrekans, Kızılötesi ve Vakum sistemi ile 3’ü bir arada bölgesel incelme, selülit giderme, sıkılaşma ve vücut şekillendirme programıdır.

POWER SHAPE, Bi-polar RF, Kızılötesi ışık ve Silindirli Vakum sistemlerinin entegresi olan, vücutta yerleşik yağ tabakasını azaltmaya yarayan bir selülit ve vücut şekillendirme sistemidir. Bölgesel incelme sağlarken selülit tedavisini ve vücut sıkılaşmasını da sağlamaktadır.

POWER SHAPE kullanım Alanları

Bölgesel incelmeSelülit gidermeVücut şekillendirmeCilt kalitesini arttırmaDolaşım düzenlemeBölgesel zayıflamaKollajen aktivasyonu

İstanbul Suadiye Bağdat Caddesinde bulunan Esstanbul Güzellik Merkezinin uzman ekibi sorunlarınızın tespitini yapıp size en uygun tedaviyi sunacaktır.

POWER SHAPE uygulama süresi ve seans miktarı

Bölgesel incelme, selülit ve sıkılaşma protokolü için haftada 1-2 seans uygulanması gerekmektedir. Selülit tedavisi kişiye ve soruna göre 6-10 seans arasında değişmektedir. Uygulama süresi bölgeye göre 15-40 dakika arasındadır.Vücut şekillendirme, selülit dokusunda düzelme ve bölgesel incelme protokolünde en başarılı sistemlerden biri olan Powershape cilt kalitesini de arttırmaktadır. Selülit problemlerinde, ödem ve metabolizma yavaşlığında da etkili bir yöntemdir.

POWER SHAPE uygulama Alanları

·Ön Bacak·Arka Bacak·İç Bacak·Basen·Sırt·Karın·Kollar gibi bölgelerde bölgesel incelme, selülit ve vücut sıkılaştırma da uygulanmaktadır.